www.carpatin.net    Forum    FAQ

Prima pagină » Discuţii generale » Promovare Ciobănesc Românesc Carpatin

[ 2 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Promovarea in Belgia a Ciobanestilor Romanesti
 Mesaj Scris: 23 Sep 2009 18:45 
Neconectat
incepator
incepator

Vârsta: 40
Conectat: 0s
Dragi prieteni,

ma numesc Erwin, sunt din Belgia si am aflat despre existenta acestei rase prin intermediul unei persoane din Romania, deja membru al acestui forum.Am dorit sa devin si eu membru al acestui forum dar deocamdata contul meu nu il pot utiliza pentru a comunica cu dumneavoastra.

Dupa ce am vazut cateva fotografii si am citit informatii pe internet , am vrut sa fac aceasta extrordinara rasa cunoscuta si in Belgia.In acest sens am creat un forum dedicat Ciobanestilor Romanesti. Forumul este in limbile flamanda,romana si engleza. Daca doriti, puteti si dumneavoastra activa,deveniti membri, pentru promovarea cainlor dumneavoastra in afara Romaniei.
Acesta este link-ul forumului:
http://www.roemeenseherdershond.freebb.be/
Caut persoane care ma pot ajuta cu orice fel de informatii despre Ciobanestii Romanesti, fotografii pe care sa le pot folosi in mod legal pentru a arata tuturor frumusetea acestei rase, crescatori, preturi, regiunile unde puteti fi gasiti.Bineinteles, va invit sa spuneti tot ce stiti despre dresaj, comportament, hrana, sanatate si orice altceva dumneavoastra credeti ca poate fi util pentru cei ce vor decide sa adopte Ciobanesti Romanesti.

Persoanele care doresc sa ajute in a promova in Belgia Ciobanestii Romanesti ,ii rog daca este posibil sa raspunda in limba engleza. In cazul in care nu este posibil, orice raspuns in limba romana va fi binevenit.

Va multumesc pentru ajutor!
Erwin

(Nu stiu daca este permis ca in acest forum un membru sa permita altui membru sa scrie in contul sau, insa Erwin a incercat sa isi creeze singur un cont, este activat dar din pacate nu are acces decat la o pagina unde poate vedea cine sunt moderatorii si cati membri sunt activi in acea zi.Speram ca acest inconvenient va fi solutionat si isi va putea folosi in viitor propriul cont.-Ina Novac)

http://www.roemeenseherdershond.freebb.be/

Sus 

Subiectul mesajului: Re: Promovarea in Belgia a Ciobanestilor Romanesti
 Mesaj Scris: 24 Sep 2009 07:25 
Neconectat
webmaster
webmaster

Conectat: 7d 8h 37m 16s
Contul d-voastra a fost activat acum. In mod normal activarea se face fara ajutorul adminului dar acum a fost problema cu bifarea din greseala a unui unumit camp (coppa).
Va puteti acum autentifica de pe userul falkon.

Sus 

[ 2 mesaje ] 

Prima pagină » Discuţii generale » Promovare Ciobănesc Românesc Carpatin