www.carpatin.net    Forum    FAQ

Prima pagină » Discuţii generale » Expoziţii

[ 3 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Expozitie CARPATIN CLUB ROMANIA, BISTRITA, 8 martie 2009
 Mesaj Scris: 11 Mar 2009 16:40 
Neconectat
veteran
veteran

Conectat: 9h 19m 59s
Pentru inceput un film care l-am facut despre expozitie:

Mersi Carmen Catanoiu pentru materia prima, pozele, care sunt superbe.
Pentru mine la Bistrita a fost un sfarsit de saptamana superb, prieteniile care s-au legat, pasiunea si dragostea fata de carpatin au invins vremea potrivnica de afara!
Am descoperit oameni minunati, camarazi, carpatini de ai mei pe care te poti baza in orice situatie.
Aici as vrea sa amintesc pe domnisoara Preduna Liana, domnul Mihai Sina, Carmen Catanoiu, familia Seban si multi altii.
Nu cred ca trebuie sa amintesc ca de abia astept sa ne revedem!
Apropo: careva din Bistrita sa ii transmita lui nea Vostinar ca deja imi e dor de el... esti cel mai tare carpatin, man...8-)
Cu siguranta lupilor, suntem pe drumul cel bun. Si nu vom lasa nimic sa strice acest lucru!
Era sa uit: in colaj am pus cea mai veche doina de catanie din Ardeal, o sa o recunoasteti. :lol:
Vor veni si poze, rezultate.

Sus 

Subiectul mesajului: Re: Expozitie CARPATIN CLUB ROMANIA, BISTRITA, 8 martie 2009
 Mesaj Scris: 11 Mar 2009 17:44 
Neconectat
experimentat
experimentat

Conectat: 8h 3m 59s
Respect si admiratie pentru munca depusa-poze, colaje(Alin, Carmen si Florin) . Imi pare rau ca nu pot inca sa postez pozele.
Aline sunt intru-totul de acord cu tine privitor la weekend. A fost minunat si ma bucur ca am cunoscut oamenii din club (pe majoritatea stiindu-i de pe site) si am vazut cainii pe care i-am admirat doar in poze pana acum. Nu pot sa nu amintesc onoarea de a-i cunoaste pe domnii Vostinar si Banc.
Pacat ca vremea a fost potrivnica dar nici macar ea nu a reusit sa ne opreasca. Felicitari tuturor participantilor , multumiri Lianei pentru minunatele calendare (o adevarata carpatina) si inca o data neobositului carpatin din Stei---tine-o tot asa ardelene!!!
PS Liana nu am uitat ce ai facut pentru Bora-super multumiri !
:D

Sus 

Subiectul mesajului: Re: Expozitie CARPATIN CLUB ROMANIA, BISTRITA, 8 martie 2009
 Mesaj Scris: 13 Mar 2009 15:46 
Neconectat
veteran
veteran

Vârsta: 40
Conectat: 11h 46m 8s
Hallo,

Si eu sunt de acord cu baietii,Alin si Mihai,a fost un weekend super,daca ne ajuta si vremea era aproape minunat.
Mihai stai linistit,eu traiesc cu speranta ca oricine ar fi facut acelasi lucru pentru frumoasa Bora,indiferent de ce insemna si de consecinte :wink: ,ar fi fost pacat sa o pierzi asa ca placerea a fost de partea mea!
Imgineaza-ti ce era daca se intampla asta cu Shilla ca ....dupa renumele ,binemeritat cei drept,de fioroasa si dupa scandalul facut nu cred ca se baga nimeni :lol: :lol: :lol: Andrei avea o sansa ptr ca se imprietenise-ra....

Sus 

[ 3 mesaje ] 

Prima pagină » Discuţii generale » Expoziţii