www.carpatin.net    Forum    FAQ

Prima pagină » Discuţii generale » Cafenea

Reguli forum

Dacă tot vrei să citeşti acest subiect, ar trebui sa ştii nişte chestii dinainte:
1. Poate conţine limbaj licenţios şi tot felul de vulgarităţi.
2. Poate conţine glume, miştouri, satiră, pamflete şi alte asemenea lucruri, care trebuie tratate ca atare.
3. Poate fi subiectiv.
4. Poate conţine greşeli intenţionate, unele evidente până şi pentru cei cu IQ scăzut.

[ 9 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: carpatini
 Mesaj Scris: 06 Apr 2008 12:51 
Neconectat
veteran
veteran

Conectat: 11d 23h 39m 16s
Auzi" corbule" nu mai fa pe desteptul si nu mai face afirmatii de ge nul "cainii din BISTRITA sunt vulpoizi"mai bine hai la expo in BISTRITA sa vezi ce" vulpoizi" avem.Astia sunt carpatinii adevarati nu corciturile de caucazian din RUCAR sau de nu stiu mai unde ,de aici din Bistrita sau dus cam toti cainii buni si foarte buni.Ce vrei sa zici ca ,cainii lui IONETE, SARBU sau BALAN sunt mai dezvoltati ca si cainii nostri ,pai inseamna ca tu nu cunosti rasa asta bai baiatule.Mai documenteaza-te si dupa aia mai vorbim.

Sus 

Subiectul mesajului:
 Mesaj Scris: 06 Apr 2008 15:32 
Neconectat
veteran
veteran

Conectat: 4h 4m 28s
Bai desteptule, arata-mi tu unde am zis eu ca, cainii din Bistrita sunt vulpoizi si apoi eu ma autobanez definitiv de pe acest forum!
Si daca tot ma iei la mistocareala pe mine pe aici, probabil ofticat fiind ca nu-mi place cateaua aia (care am inteles ca-i a ta), iti spun si eu asa mistocareste - cateaua, in opinia mea e' slaba ba omule! Da' nu ma refer, in acest post din punct de vedere calitativ ca si exemplar, ci ca si fizic! Ai inteles? Da-i mancare ma tata sa mai puna pe ea ca eu caine caruia i se vad oasele bazinului inca nu vazui la nimeni! :twisted:

P.S. - unde naiba vazusi tu ca am pomenit eu pe Ionete, Sarbu si Balan ma? Ii visezi si noaptea? :lol:

Sus 

Subiectul mesajului: Postare balaban Daniel
 Mesaj Scris: 06 Apr 2008 17:08 
Neconectat
webmaster
webmaster

Conectat: 8d 22h 42m 49s
Am mutat aici acest topic deoarece nu avea legatura cu "ce parere aveti despre cainele meu".

De asemenea am unit cele doua postari de mai jos deoarece nu era cazul sa se deschida doua subiecte separate...

Va rog pe viitor nu imprastiati subiecte peste tot!

balaban daniel scrie:
Bai desteptule in primul rand aia nu-i cateaua mea si in al doilea rand mai invata despre carpatin sau daca nu ramai la stadiul de "corb".Afla ce caini am si dupa aia sa te umfli in pene.

balaban daniel scrie:
Bai desteptule poti sa te banezi singur ,uitate ce ai scris sambata administratorului ."SI MAI SI MINTI"sa-ti fie rusine.

Ultima oară modificat de clau pe 06 Apr 2008 17:12, modificat de 2 ori în total.

Sus 

Subiectul mesajului:
 Mesaj Scris: 06 Apr 2008 17:54 
Neconectat
moderator
moderator

Vârsta: 45
Conectat: 7d 19h 2m 52s
Ai inteles prost Corbule, femela in cauza nu ii apartine lui Daniel.
Ma bucura faptul ca recunosti ca femela e de buna calitate, cat priveste grasimea , nu are de ce sa fie grasa, atita timp cat alearga toata ziua, fiind de un influx nervos caracteristic cainilor de tip lupoid.

Ultima oară modificat de Andrei Deak pe 06 Apr 2008 17:55, modificat 1 dată în total.

Sus 

Subiectul mesajului:
 Mesaj Scris: 06 Apr 2008 19:26 
Neconectat
veteran
veteran

admin scrie:
Ma bucura faptul ca recunosti ca femela e de buna calitate...

Corbu scrie:
... cateaua, in opinia mea e' slaba ba omule! Da' nu ma refer, in acest post din punct de vedere calitativ ca si exemplar, ci ca si fizic! ...

Admin si tu ai inteles ... hai sa nu spun prost ci gresit! :wink:

Oricum atat am avut de spus la acest subiect iar colegului Balaban Daniel nu-i mai raspund la posturi pentru ca vad ca n-am cui! :lol:

Sus 

Subiectul mesajului:
 Mesaj Scris: 06 Apr 2008 20:37 
Neconectat
moderator
moderator

Vârsta: 45
Conectat: 7d 19h 2m 52s
Corbu scrie:
admin scrie:
Ma bucura faptul ca recunosti ca femela e de buna calitate...

Corbu scrie:
... cateaua, in opinia mea e' slaba ba omule! Da' nu ma refer, in acest post din punct de vedere calitativ ca si exemplar, ci ca si fizic! ...

Admin si tu ai inteles ... hai sa nu spun prost ci gresit! :wink:

"Nu e slaba din punct de vedere calitativ, ci ca si fizic."
Asa ai scris,asa am inteles.

Ultima oară modificat de Andrei Deak pe 07 Apr 2008 05:49, modificat 1 dată în total.

Sus 

Subiectul mesajului: carpatini
 Mesaj Scris: 07 Apr 2008 13:07 
Neconectat
veteran
veteran

Conectat: 11d 23h 39m 16s
Corbule o sa ai cui sai raspunzi atunci cand o sa fi corect pentru ca prea multi isi baga nasul in oala carpatinilor de la Bistrita din rautate ,invidie sau poate in necunostinta de cauza,treaba lor dar daca tu vrei sa te implici in aceasta rasa incearca sa o faci constructiv nu numai cu acuze .Hai la expo in Bistrita sa vezi cum arata cainii si apoi mai povestim.

Sus 

Subiectul mesajului:
 Mesaj Scris: 07 Apr 2008 13:27 
Neconectat
veteran
veteran

Domn'e, hai sa o lamurim!
Nu acuz de nimic cainii din Bistrita!
Foarte multi imi plac realmente!
Nu am nimic cu nici un crescator de acolo, departe de mine gandul asta!
Nu am de asemenea interese ascunse, meschine, copilaresti!
Eu n-am canisa, n-am nume (printre cei cu caini de show), nu vand pui, nu fac parte din nici o "tabara" deci nu arunc aiurea vorbe pe forumuri doar de dragul de a face rau sau mai stiu eu din ce cauza!
Eu spun doar ceea ce cred, ce gandesc, imi exprim punctul de vedere cu privire la o situatie data!
Uneori posturile mele par acide dar asta este!
Nu sant genul de om care sa scrie doar chestiuni de genul "vaaaiii ce frumos este!!!" si de fapt sa cred altceva.
Daca-mi place un caine spun direct daca nu iarasi spun (destul de rar in cazul in care nu-mi place, nu-i frumos si nici corect sa faci pe arbitrul pe poze) dar doar in cazuri care mie mi se par batatoare la ochi si incercand sa argumentez ceea ce spun!
Repet, eu nu sant cu nici o "tabara" si nici nu simt vreo urticarie cand aud de Bistrita sau numele vr-unui crescator de pe acolo.
De asemenea nu sant prieten cu nimeni (din cei la care poate va ganditi tu si admin-ul).
:wink:

Este un site dedicat CRC-ului, imi place si din cand in cand (mai des in ultima perioada, ce-i drept) mai intru pentru a-mi clati ochii sau a afla cate ceva.
Ca iubitor de CRC consider ca pot sa-mi astern opiniile fara ca cineva sa creada ca o fac din rautate sau avand la baza cine stie ce interese!
8)

Sus 

Subiectul mesajului:
 Mesaj Scris: 08 Apr 2008 16:00 
Neconectat
veteran
veteran

Conectat: 0s
Corbu scrie:

Eu n-am canisa, n-am nume (printre cei cu caini de show), nu vand pui, nu fac parte din nici o "tabara" deci nu arunc aiurea vorbe pe forumuri doar de dragul de a face rau sau mai stiu eu din ce cauza!
Eu spun doar ceea ce cred, ce gandesc, imi exprim punctul de vedere cu privire la o situatie data!
Uneori posturile mele par acide dar asta este!
Nu sant genul de om care sa scrie doar chestiuni de genul "vaaaiii ce frumos este!!!" si de fapt sa cred altceva.
Daca-mi place un caine spun direct daca nu iarasi spun (destul de rar in cazul in care nu-mi place, nu-i frumos si nici corect sa faci pe arbitrul pe poze) dar doar in cazuri care mie mi se par batatoare la ochi si incercand sa argumentez ceea ce spun!
Repet, eu nu sant cu nici o "tabara" si nici nu simt vreo urticarie cand aud de Bistrita sau numele vr-unui crescator de pe acolo.
De asemenea nu sant prieten cu nimeni (din cei la care poate va ganditi tu si admin-ul).
:wink:

Este un site dedicat CRC-ului, imi place si din cand in cand (mai des in ultima perioada, ce-i drept) mai intru pentru a-mi clati ochii sau a afla cate ceva.
Ca iubitor de CRC consider ca pot sa-mi astern opiniile fara ca cineva sa creada ca o fac din rautate sau avand la baza cine stie ce interese!
8)

Cand a fost vorba sa te exprimi asupra catelului tarcat ai fost foarte acid, ce sa spun.Ai fost foarte direct, ce mai.
Daca spui ca prezenatrea unui pui necorespunzator este de laudat, atunci nu spui vorbe aiurea?
Fcai pe arbitrul doar in cazzuri batatoare la ochi? Pai asta ce e?Nu vezi bine culoarea? nici atita?
Argumentezi ce spui? Ai ramas dator cu multe raspunsuri in urma unor vorbe aruncate doar ca sa te auzi vorbind. Cand ai sa-ti sustii opiniile?
Iti spun eu din ce tabara faci parte:din tabara celor care nu se implica, nu fac nimic concret,doar vorbesc, dintre cei care isi permit sa dea lectii celor care nu au nevoie, dar cand e vorba de unii papagali nu se exprima ca sa nu ii supere.
Daca iti pasa de CRC atunci nu aduce deservicii rasei, nu lauda ce nu e de laudat, si nu critica performanta.

Sus 

[ 9 mesaje ] 

Prima pagină » Discuţii generale » Cafenea