www.carpatin.net    Forum    FAQ

Prima pagină » Discuţii generale » Cafenea

Reguli forum

Dacă tot vrei să citeşti acest subiect, ar trebui sa ştii nişte chestii dinainte:
1. Poate conţine limbaj licenţios şi tot felul de vulgarităţi.
2. Poate conţine glume, miştouri, satiră, pamflete şi alte asemenea lucruri, care trebuie tratate ca atare.
3. Poate fi subiectiv.
4. Poate conţine greşeli intenţionate, unele evidente până şi pentru cei cu IQ scăzut.

[ 12 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: ''MANUTA''SE STIEEEEEE
 Mesaj Scris: 21 Dec 2012 16:50 
Neconectat
veteran
veteran

Conectat: 11d 23h 39m 16s
Da imi pare bine ca sa re-deschis acest topic cu Manuta deoarece acum cateva zile i-am cerut telefonic sa stearga toti cainii care apartin canisei mele plus puii care sau nascut in canisa mea spunandu-i ca nu vreau sa asociez numele meu sau al canisei mele cu acel site .Si domnilor ce credeti ca am primit raspuns;o injuratura de toata frumusetea,deci acesta este Butisca Alin un om fara caracter ,un om de nimic care si-a cladit toata imaginea si cunostintele despre carpatin pe spatele nostru a membrilor clubului.
Pe aceasta cale ii cer sa stearga din genealogia plagiata toti cainii mei si puii care provin din cainii mei.
Manuta sa stii ca pentru mine nu reprezinti nimic esti un zero barat in lumea carpatinului.Ai reusit sa strangi in jurul tau o mana de oameni creduli in balivernele tale dar sper ca isi vor da seama cat mai repede de caracterul tau infect.

Sus 

Subiectul mesajului: Re: ''MANUTA''SE STIEEEEEE
 Mesaj Scris: 21 Dec 2012 17:53 
Neconectat
moderator
moderator

Vârsta: 46
Conectat: 14d 19h 14m 28s
Nesimtirea si marlania lui Butisca Alin Danut nu au margini :
Imagine

In primul rand esti un marlan deoarece ai scris numele cu litere mici , sperand ca in acest mod poti denigra aceasta persoana . Esti un nesimtit deoarece Andrei Deak , persoana de care te legi tu , e cel care ti-a facut CADOU femela pe care o ai in curte , femela care e mama puilor prasiti si promovati din CURTEA TA . In nemernicia si simplitatea ta , doar atat poti ?
Vorbesti de clone ? Tu ?
Pai cine e acest Marin J , aparut ca membru la tine pe forum in data de 20 Dec 2012 la 8.15 pm si care a postat la ora 11.41 pm ? Esti doar tu, mai Butisca Alin Danut , singurul care-ti faci CLONE pe propriul forum ! Problemele psihice de care vorbesti le ai doar tu , marlan nesimtit ! Marin J este clona ta , tu esti cel cu clone pe toate forumurile ! J-ul de la ce vine ? de la Jegos , Jecmanitor , Japcuitor , Javra , Jartea , Jigodie ?

Si eu personal ti-am scris un e-mail prin care iti ceream sa stergi cainii de Transilvania si din Neam de Transilvania din “baza de date” , erau vreo 84 in total . Folosesc ghilimelele deoarece ceea ce ai facut tu acolo (cu “baza de date”) e de tot rasul pentru cei care cunosc cainii si genealogia lor . Tu, mai Butisca Alin Danut , nu faci parte din cei cu pretentii la asa ceva . Tu , mai Butisca Alin Danut , nu stii nimic ! Tot ce ai putut ai furat de la altii fara sa ai habar in rest de nimic ! Iti dau aici o mostra , restul o sa urmeze , a prostiei si paralelismului tau in ale carpatinului:
Imagine
Imagine
Vifor si V Leea sunt frati de cuib , dar TU NU STII ASTA ! in "baza de date" a ta ,Vifor are doar proprietar , nu are crescator (dar are nume de canisa) si e nascut in 1999 ! V Leea are crescator , are proprietar si e nascuta in 1998 pe 23 octombrie ! Cum pot doi frati de cuib sa fie nascuti in ani diferiti si sa nu aiba acelasi crescator ? Ce"baza de date" e asta ? Copile , lasa-i pe altii ! TU NU STII NIMIC !

Ai curaj sa ameninti ? Uita-te la tine si mai gandeste-te daca e bine ce faci !
Vezi sa nu-i fie tolba grea mosului , ca-i urat sa-l bagi si pe el in mocirla in care te tavalesti !
Ai vrut sa te bagi ? Baga-te ! Sa vedem cat te tine ! Eu te “sustin “ aici !
p.s. sa vedem cand pui restrictii la “baza de date “

Sus 

[ 12 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2

Prima pagină » Discuţii generale » Cafenea